2019 srebrne liceum perspektywy1

Z przyjemnością informujemy, że w tegorocznym rankingu Fundacji Edukacyjnej „Perspektywy” Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi w Pułtusku znalazło sie wśród 500 najlepszych liceów w Polsce.

Uzyskanie znaku jakości, czyli tzw. SREBRNEJ TARCZY jest niewątpliwie dużym sukcesem. Tym większym, że licea ogólnokształcące są oceniane według aż trzech kryteriów. Kapituła rankingu bierze pod uwagę wyniki egzaminów maturalnych, zarówno z przedmiotów obowiązkowych (25%), jak i rozszerzonych (45%) oraz sukcesy szkół w olimpiadach przedmiotowych (30%).

zaj jaworz

W dniu 10 września 2019 r. w Pułtusku, odbył się XXIX Zlot „Jaworzniaków” - Związku Młodocianych Więźniów Politycznych lat 1944 – 1956. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w bazylice, po której uczestnicy przemaszerowali na teren naszego Liceum.

Pod tablicą upamiętniającą uczniów – członków grupy operacyjnej AK, złożono kwiaty.

Dalsza część uroczystości miała miejsce w sali sportowej naszej szkoły, gdzie głos zabrali zaproszeni goście, organizatorzy i gospodarze. Spotkanie zakończył wspaniały koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej.

W CZWARTEK 12.09.2019 R.

ODBĘDZIE SIĘ

ZEBRANIE Z RODZICAMI

O GODZ. 17.00 - SPOTKANIE RODZICÓW UCZNIÓW KLAS I, II, III