Poniedziałek 26.02.2018

Nieobecni nauczyciele: p. A. Nieścior, p. J. Rutkowska

na 4 lekcję przychodzą uczniowie klasy 2A, którzy uczęszczają na koło medyczne i biologię

3 lekcja - 1C - zajęcia z p. pedagog J. Wotawą - sala 24

4 lekcja - 1B(I)1 - j. angielski z p. K. Obidzińską za lekcję 1 z wtorku 27.02.2018 - sala 24

4 lekcja - 1B(I)2 - zajęcia własne w czytelni

5 i 6 lekcja - 3C - uczniowie, którzy uczęszczają na koło WOS - zajęcia własne w czytelni; pozostali uczniowie zwolnieni do domu po lekcji 4

7 lekcja - 3B - uczniowie, którzy uczęszczają na dodatkowe zajęcia z j. angielskiego - zajęcia z j. angielskiego z p. L. Chymkowską (razem z 3D) - sala 39; pozostali uczniowie zwolnieni do domu po lekcji 6

7 lekcja - 2D - grupa j. niemieckiego - zajęcia wlasne w czytelni; pozostali uczniowie zwolnieni do domu po lekcji 6

Uwaga wszyscy zainteresowani udziałem w Szkolnych Spotkaniach ze Sztuką!

Jeśli: śpiewasz, tańczysz, grasz na instrumentach, komponujesz muzykę, malujesz, rysujesz, zajmujesz się fotografią, rzeźbisz, haftujesz, robisz na drutach, na szydełku, tworzysz biżuterię, piszesz wiersze lub piosenki, zajmujesz się jakąkolwiek dziedziną sztuki czy rękodzieła lub też masz inne nietypowe hobby i chciałbyś pokazać swoje prace i swoje zdolności kolegom i koleżankom, zgłoś się do p. Jolanty Wotawy, p. Lidii Chymkowskiej lub do biblioteki szkolnej (do p. Doroty Kowalskiej, p. Małgorzaty Dudyś) do 28.02.2018 r. Szczegółowych informacji udzielają p. J. Wotawa i p. L. Chymkowska.

Jeśli ktoś z Państwa Nauczycieli lub Państwa Rodziców również chciałby zaprezentować swoje prace, serdecznie zapraszamy do udziału w naszym szkolnym święcie sztuki... :) Prace na wystawę można złożyć osobiście w bibliotece szkolnej lub przekazać do biblioteki za pośrednictwem młodzieży:)

OGŁOSZENIA STAŁE

Zapraszamy na stronę internetową biblioteki szkolnej - znajdziecie tam m.in.:

- pełną listę książek zakupionych w ubiegłym roku szkolnym do biblioteki w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa - poprzez link:

- aktualizowany na bieżąco wykaz materiałów dostępnych w bibliotece, pomocnych podczas przygotowań do matury z różnych przedmiotów - przez link:

biblioteka.loskarga.edu.pl/index.php/zbiory/m-bm

Tu możesz się zwrócić w trudnej sytuacji:

800 100 100 - telefon zaufania oferujący bezpłatną, anonimową pomoc dla dorosłych

116 111 - telefon zaufania dla dzieci i młodzieży (pn.-pt. 11.00-17.00)

800 121 212 – Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży Rzecznika Praw Dziecka

801 100 100 – infolinia pomocowa w sprawie cyberprzemocy

116 123 - telefon zaufania dla dorosłych w kryzysie emocjonalnym

801 120 002 - Ogólnopolski telefon zaufania dla ofiar przemocy w rodzinie „Niebieska Linia” (pn.-pt. 12.00- 18.00)

23 692 52 65 - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Pułtusku

23 692 55 91 - Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Pułtusku

22468 25 47; 22 468 25 39 - Poradnia Zdrowia Psychicznego dla dzieci i Młodzieży, Warszawa, ul. Dzielna 7 - zaburzenia zachowania, trudności szkolne i wychowawcze, zaburzenia jedzenia

23 692 04 04 – Interdyscyplinarny Punkt Konsultacyjno-Informacyjny dla Ofiar Przemocy w Rodzinie, Pułtusk, ul. Marii Konopnickiej 7 (bezpłatna pomoc psychologiczna i prawna, terapeuta ds. uzależnień); terminy dyżurów w zakładce Pedagog

22 616 02 68 – Fundacja Dzieci Niczyje (zaburzenia zachowania, uzależnienia)

22 14 00 68 - telefon zaufania AIDS

22 654 40 41 - ITAKA - antydepresyjny telefon zaufania

801 190 990 - Ogólnopolski Telefon Zaufania „Uzależnienia behawioralne” (Internet, komputer, hazard, alkohol zakupy, jedzenie, i in.)