„Wierz w siebie, abyś także mógł wierzyć w ludzi.

Poszukaj dobra w świecie, świat znajdzie je w Tobie.

Rywalizuj ze sobą, nie narzekaj – zmieniaj.

Sięgnij gwiazd, byś mógł innym wskazać do nich drogę.”

Drodzy Uczniowie i Rodzice,

Szanowni Nauczyciele i Pracownicy Administracji i Obsługi,

     Zakończenie roku szkolnego to jedna z najbardziej oczekiwanych chwil dla każdego ucznia.  Miniony rok szkolny był bardzo pracowitym i wyjątkowym okresem. Zmierzyliście się z wieloma wyzwaniami, podjęliście cenne inicjatywy oraz twórcze działania. Gratulujemy wszystkim uczniom indywidualnych sukcesów, życzymy Wam, aby szkoła nie kojarzyła się jedynie z obowiązkami, ale była również miejscem dającym poczucie bezpieczeństwa, realizacji Waszych pasji, do którego chętnie wrócicie po zasłużonych wakacjach. Niech czas odpoczynku obfituje w pozytywne wrażenia, nowe przyjaźnie i piękne wspomnienia.

     Wszystkim Nauczycielom składamy wyrazy uznania za trud i zaangażowanie włożone w nauczanie i wychowanie uczniów. Przekazując swoją wiedzę, rozbudzając do samodzielnego myślenia, wzbogacacie Państwo rozwój wychowanków. Dzięki Wam uczniowie poznają wartości takie jak prawda, piękno, uczą się społecznego zaangażowania i odpowiedzialności. Dziękujemy za Waszą aktywność, cierpliwość, wyrozumiałość, życzliwość i serdeczność.

     Dziękujemy także Pracownikom Administracji i Obsługi za włożony wysiłek, zaangażowanie i nieustanne wsparcie. Państwa praca jest często niewidoczna, ale właśnie dzięki niej szkoła sprawnie funkcjonuje. 

     Dziękujemy Rodzicom za bezinteresowną pomoc i  życzliwość, a także za współpracę przy realizacji zadań edukacyjnych, wychowawczych i opiekuńczych. Mamy nadzieję, że czujecie się Państwo cząstką społeczności szkolnej.

     Dziękujemy bardzo wszystkim za miniony rok wspólnej pracy. Życzymy wszystkim słonecznych wakacji i wspaniałego wypoczynku.

Anna Majewska i Beata Czerniakowska-Koc

Nasze Liceum

 srebrna tarcza

Dziennik Librus

Biblioteka Liceum

Bierzemy udział w:

nprcz

Polecane strony

Licznik gości

Jesteś

Liczniki internetowe
osobą, która odwiedza naszą stronę.

Informacja

Serwis Internetowy
Liceum Ogólnokształcącego
im. Piotra Skargi w Pułtusku
wykorzystuje COOKIES