Dnia 14 maja 2017 r. w Szkole Podstawowej im. ks. M. K. Sarbiewskiego w Sarbiewie odbyło się wręczenie nagród za udział w Regionalnym Konkursie Literackim: ,,Maciej Kazimierz Sarbiewski- Chrześcijański Horacy z Mazowsza’’. Był on zorganizowany przez Zarząd Powiatu Płońskiego pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Zadaniem uczestników było napisanie eseju, związanego z twórczością Macieja Kazimierza Sarbiewskiego, jego działalnością publiczną i rolą na dworze Króla Władysława IV a jego celem popularyzacja życia i twórczości poety.

Świetnie zaprezentowały się uczennice naszej szkoły. Julia Mastalerz z klasy II D zajęła III miejsce, a Karolina Ambroziak I C otrzymała wyróżnienie. Opiekunem dziewcząt była p. Jolanta Gorczyńska.

Serdecznie gratulujemy!

 

 

Nasze Liceum

Dziennik Librus

Biblioteka Liceum

Bierzemy udział w programie

Polecane strony

Licznik gości

Jesteś

Liczniki internetowe
osobą, która odwiedza naszą stronę.

Informacja

Serwis Internetowy
Liceum Ogólnokształcącego
im. Piotra Skargi w Pułtusku
wykorzystuje COOKIES