ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2010/2011


Dnia 22 czerwca 2011r. w naszym Liceum miała miejsce uroczystość zakończenia roku szkolnego 2010/2011.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego rozpoczęła Msza Święta w Kościele pw. św. Piotra i Pawła, w której uczestniczyła społeczność szkół średnich z Pułtuska.

W części głównej uroczystości, w siedzibie Liceum, udział wzięli:
p. Tadeusz Nalewajk-Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, p. Edward Marek Wroniewski-Starosta Powiatu Pułtuskiego, p. Anna Krystoszyk-zastępca Prezesa Oddziału Powiatowego Związku Nauczycielstwa Polskiego, p. Jolanta Siejbik-Przewodnicząca Związku Zawodowego NSZZ "Solidarność" Pracowników Oświaty Ziemi Pułtuskiej, p. Barbara Meredyk-dyrektor Liceum, p. Danuta Pawlak-wicedyrektor Liceum, p. Beata Czerniakowska-Koc - wicedyrektor Liceum, p. Ewa Sieńkowska-Przewodnicząca Rady Rodziców przy Liceum, Grono Pedagogiczne, Rodzice, pracownicy Liceum,  przedstawiciele prasy lokalnej-p. Ewa Kowalczyk, p. Piotr Grzymkowski, p. Dorota Sobotka i BOHATEROWIE uroczystości uczniowie klas I i II.

Uroczystość rozpoczęła p. Barbara Meredyk-dyrektor szkoły, następnie głos zabrali zaproszeni goście, z ust których zebrani usłyszeli wiele serdecznych i ciepłych słów.BIP

Nasze LICEUM

Dziennik Librus

Biblioteka LICEUM

Bierzemy udział w programie

POLECANE strony

Licznik gości

Jesteś

Liczniki internetowe
osobą, która odwiedza naszą stronę.

Informacja

Serwis Internetowy
Liceum Ogólnokształcącego
im. Piotra Skargi w Pułtusku
wykorzystuje COOKIES