Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

XIX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się 9 styczna 2011 r. Zebrane podczas tegorocznego finału środki zostaną przeznaczone na nefrologię i urologię dziecięcą.

Sztab Orkiestry, którego szefem jest Pani Teresa Zielińska mieścił się w Zespole Szkół im. Bolesława Prusa w Pułtusku.

Wolontariuszy z naszej szkoły było 30:
Karolina Kempisty klasa Ia, Gabriela Barbarska klasa I c, Zuzanna Estkowska Klasa II a, Mateusz Mroczkowski klasa II a, Alicja Karaskiewicz klasa I c, Magdalena Sadowska klasa I c, Marta Bloch klasa I c, Emilia Małkiewicz klasa Ic, Aleksandra Tabęcka klasa I c, Natalia Froch klasa Ic, Joanna Hejne klasa If, Emilia Kwiatek klasa I c, Klaudyna Michałowska klasa Ic, Izabela Kędel klasa If, Marta Baranowska klasa If, Martyna Cikacz klasa If, Szymon Szczepankowski klasa Ic, Mateusz Klama klasa Ic, Izabela Wiśniewska klasa Ic, Jolanta Dudzik klasa Ic, Karolina Soliwoda klasa Ie, Monika Podlaska klasa Ia, Justyna Tośka klasa Ie, Wioleta Kaczmarczyk klasa II c, Martyna Ślepowrońska klasa IIc, Angelika Skowrońska klasa IIc, Anna Kaszuba klasa II c, Karolina Polewacz klasa IId.

Opiekunami wolontariuszy były Panie: Małgorzata Dudyś i Agnieszka Burczyńska.