INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2009/2010
01-09-2009

Rok szkolny zainaugurowaliśmy 1 września Mszą Św. w Kościele pw. św. Piotra i Pawła.

O godz. 10:00 na boisku szkolnym odbyło się uroczyste spotkanie, które poprowadziła p. Danuta Pawlak -  wicedyrektor szkoły.
Przywitała przybyłych gości: Starostę Pułtuskiego - p. Andrzeja Doleckiego, Prezesa Zarządu Rejonowego PCK - p.Kazimierza Boconia, Radę Pedagogiczną, rodziców oraz całą szkolną społeczność.

Starosta Pułtuski p. Andrzej Dolecki poinformował o zmianie na stanowisku dyrektora naszej szkoły.
Z dniem 01.09.2009 funkcję Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im.Piotra Skargi w Pułtusku powierzono p. Barbarze Meredyk
(nowego dyrektora wyłoniono w drodze konkursu).

Pan Starosta złożył serdeczne podziękowania i wyrazy uznania p. Lidii Ziemieckiej, dotychczasowemu dyrektorowi szkoły.

Jednocześnie złożył gratulacje i życzenia owocnej pracy p. dyrektor Barbarze Meredyk.