Powiat Pułtuski uzyskał zgodę z Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych na wydłużenie okresu zakończenia realizacji projektu pn. „Podniesienie kompetencji kluczowych oraz umiejętności z geografii i fizyki u uczniów LO Skargi” do 27.11.2020 r.

W związku z powyższym w miesiącach październik i listopad br. z uczniami LO im. P. Skargi w Pułtusku -uczestnikami projektu- kontynuowane będą zajęcia: laboratorium z geografii, laboratorium z fizyki i koło matematyczne. Realizacja powyższych form wsparcia odbywać się będzie zgodnie z planem zajęć przygotowanym przez szkołę LO im. P. Skargi w Pułtusku.

Powyższe zmiany pozwolą na odrobienie czasu, w którym placówki edukacyjne pozostawały zamknięte i umożliwi dokończenie uczniom i nauczycielom rozpoczętych zajęć.

Biuro projektu: Starostwo Powiatowe w Pułtusku, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 11, 06-100 Pułtusk, pok. 2.19, nr tel.: 23-306-71-37, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowe informacje dot. projektu znaleźć można na stronie BIP Powiatu Pułtuskiego w zakładce “Projekty unijne” (https://bip.powiatpultuski.pl/index/index/id/914)