zaj jaworz

W dniu 10 września 2019 r. w Pułtusku, odbył się XXIX Zlot „Jaworzniaków” - Związku Młodocianych Więźniów Politycznych lat 1944 – 1956. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w bazylice, po której uczestnicy przemaszerowali na teren naszego Liceum.

Pod tablicą upamiętniającą uczniów – członków grupy operacyjnej AK, złożono kwiaty.

Dalsza część uroczystości miała miejsce w sali sportowej naszej szkoły, gdzie głos zabrali zaproszeni goście, organizatorzy i gospodarze. Spotkanie zakończył wspaniały koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej.

BIP

Nasza stacja METEO

Nasze LICEUM

Dziennik Librus

Biblioteka LICEUM

Bierzemy udział w programie

POLECANE strony

Licznik gości

Jesteś

Liczniki internetowe
osobą, która odwiedza naszą stronę.

Informacja

Serwis Internetowy
Liceum Ogólnokształcącego
im. Piotra Skargi w Pułtusku
wykorzystuje COOKIES

Kanał RSS