bezpieczne wakacje zaj

W dniu 13 czerwca 2019 r., jak każdego roku przed wakacjami, funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku i ratownicy Wodnego Pogotowia Ratunkowego w Pułtusku, spotkali się z młodzieżą naszego Liceum. Tematem spotkania było szeroko pojęte bezpieczeństwo podczas wypoczynku letniego. Była zatem mowa o niebezpieczeństwie, jakie niosą ze sobą wszelkie środki psychoaktywne, o bezpiecznym spędzaniu wolnego czasu, odpowiedzialności za siebie i innych podczas wypraw górskich, wyjazdów zagranicznych, korzystania z dróg publicznych. Ratownicy WOPR przypomnieli uczniom, jak bezpiecznie korzystać ze zbiorników i sprzętów wodnych.

Nasza stacja METEO

Nasze Liceum

Dziennik Librus

Biblioteka Liceum

Bierzemy udział w programie

Polecane strony

Licznik gości

Jesteś

Liczniki internetowe
osobą, która odwiedza naszą stronę.

Informacja

Serwis Internetowy
Liceum Ogólnokształcącego
im. Piotra Skargi w Pułtusku
wykorzystuje COOKIES

Kanał RSS