Image0004

14 lutego 2019 roku minęło 100 lat od śmierci Wiktora Gomulickiego, powieściopisarza, poety, felietonisty, bibliofila, autora „Wspomnień niebieskiego mundurka”, książki, na której kartach uwiecznił naszą szkołę i miasto sprzed 160 lat. W historii naszej szkoły pisarz ten zajmuje więc wyjątkowe miejsce.

Dziś uczciliśmy jego pamięć w sposób szczególny -  uczniowie klas pierwszych spotkali się w sali gimnastycznej i wspólnie słuchali czytanych przez koleżanki i kolegów fragmentów „Wspomnień niebieskiego mundurka”.  Mieli również możliwość śledzenia tekstu i oglądania ilustracji  w specjalnie przygotowanych egzemplarzach tej wyjątkowej dla nas książki.

BIP

Nasze LICEUM

Dziennik Librus

Biblioteka LICEUM

Bierzemy udział w programie

POLECANE strony

Licznik gości

Jesteś

Liczniki internetowe
osobą, która odwiedza naszą stronę.

Informacja

Serwis Internetowy
Liceum Ogólnokształcącego
im. Piotra Skargi w Pułtusku
wykorzystuje COOKIES

Kanał RSS