22 stycznia 2019 roku uczniowie naszego Liceum spotkali się z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku oraz ratownikiem Wodnego Pogotowia Ratunkowego. Tematem spotkania było zachowanie bezpieczeństwa w czasie ferii zimowych. Policjanci zwrócili szczególną uwagę na bezpieczne korzystanie z dróg, zachowanie trzeźwości i rozsądku podczas prowadzenia pojazdów mechanicznych. Podkreślili zagrożenia będące skutkiem zażywania wszelkich środków psychoaktywnych, w tym dopalaczy. Ratownik WOPR przestrzegł przed korzystaniem z dostępnych akwenów wodnych z uwagi na niebezpieczeństwo załamania się pokrywy lodowej. W celu zachowania bezpieczeństwa zalecił korzystanie z miejskiego lodowiska.

Spotkanie zorganizowała pedagog Jolanta Wotawa.

BIP

Nasze LICEUM

Dziennik Librus

Biblioteka LICEUM

Bierzemy udział w programie

POLECANE strony

Licznik gości

Jesteś

Liczniki internetowe
osobą, która odwiedza naszą stronę.

Informacja

Serwis Internetowy
Liceum Ogólnokształcącego
im. Piotra Skargi w Pułtusku
wykorzystuje COOKIES

Kanał RSS