zaj mistrz

Dnia 6 listopada 2018 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Pułtuskiego w halowej piłce nożnej dziewcząt. Udział wzięły drużyny ze szkół: ZSCKR im. J. Dziubińskiej w Golądkowie, ZS im. B. Prusa, ZSZ im. J. Ruszkowskiego i LO im. Piotra Skargi .

Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”. Drużyna Liceum w pięknym stylu wywalczyła tytuł Mistrza Powiatu, zdobywając łącznie 11 bramek i nie tracąc ani jednej.

Dzięki temu zwycięstwu reprezentowała powiat na Mistrzostwach Rejonu Ciechanów, w którym oprócz nas wzięły udział drużyny z Płońska, Mławy, Gołotczyzny i Żuromina. Zawody zostały rozegrane 20 listopada 2018 roku, także systemem „każdy z każdym”. I tym razem również drużyna Liceum odniosła zwycięstwo. Zdobyła siedem bramek i nie tracąc ani jednego gola została Mistrzem Rejonu Ciechanów.

 

Skład mistrzowskiego zespołu:

Alicja Zawisza, Agnieszka Ciszewska, Amelia Krzykowska, Anna Sobocińska, Julia Mościcka, Karolina Parzychowska, Klaudia Samsel, Marta Przybyłowska, Natalia Chimkowska, Natalia Kaźmierczak, Natalia Stępkowska, Pola Wójtowicz, Wiktoria Fiet, Wiktoria Wasik.

Gratulujemy naszej drużynie oraz jej trenerowi p. Michałowi Czarneckiemu.

Poniżej krótka relacja filmowa oraz zdjęcia.

 

 

 

BIP

Nasze LICEUM

Dziennik Librus

Biblioteka LICEUM

Bierzemy udział w programie

POLECANE strony

Licznik gości

Jesteś

Liczniki internetowe
osobą, która odwiedza naszą stronę.

Informacja

Serwis Internetowy
Liceum Ogólnokształcącego
im. Piotra Skargi w Pułtusku
wykorzystuje COOKIES

Kanał RSS