IMG 20181116 091745 resized 20181123 0748239582

   W dniu 16 listopada 2018r. gościliśmy w naszym liceum doradcę zawodowego Powiatowego Urzędu Pracy w Pułtusku, panią Agnieszkę Wrzeszcz. Zajęcia odbywały się w ramach przedmiotu podstawy przedsiębiorczości i uczestniczyły w nich klasy I A, I B, I C. Na zajęciach omówione były usługi Powiatowego Urzędu Pracy, sytuacja lokalnego rynku pracy, analiza ofert pracy, oczekiwania i wymagania pracodawców, barometr zawodów 2018, zawody przyszłości i bez przyszłości. Uczniowie mieli możliwość określenia swoich predyspozycji zawodowych, uzdolnień i zainteresowań. 

Bardzo serdecznie dziękujemy pani Agnieszce Wrzeszcz za przyjęcie zaproszenia i przeprowadzenie zajęć.

                                                                                    M. Dudyś

BIP

Nasze LICEUM

Dziennik Librus

Biblioteka LICEUM

Bierzemy udział w programie

POLECANE strony

Licznik gości

Jesteś

Liczniki internetowe
osobą, która odwiedza naszą stronę.

Informacja

Serwis Internetowy
Liceum Ogólnokształcącego
im. Piotra Skargi w Pułtusku
wykorzystuje COOKIES

Kanał RSS