19 października 2018 r. naszą szkołę odwiedziła ponad stuosobowa grupa młodzieży licealnej z miejscowości Neszer z Izraela wraz z opiekunami. Podczas spotkania zaprezentowały się pułtuskie szkoły: Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi, Zespół Szkół im. Bolesława Prusa oraz Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki. Drugim, znacznie ważniejszym punktem wizyty były zajęcia warsztatowe, podczas których młodzież polsko – izraelska miała możliwość bezpośredniego poznania. Była to również lekcja języka angielskiego, bowiem w takim musieli się młodzi ludzie porozumieć. Warto wspomnieć, że przed tym spotkaniem liczna grupa uczniów Liceum zawiązała e- mailowo i poprzez portale społecznościowe znajomość z kolegami i koleżankami izraelskimi.

BIP

Nasze LICEUM

Dziennik Librus

Biblioteka LICEUM

Bierzemy udział w programie

POLECANE strony

Licznik gości

Jesteś

Liczniki internetowe
osobą, która odwiedza naszą stronę.

Informacja

Serwis Internetowy
Liceum Ogólnokształcącego
im. Piotra Skargi w Pułtusku
wykorzystuje COOKIES

Kanał RSS