W dniach 2 i 9 października 2018 roku młodzież klas pierwszych naszego Liceum odbyła spotkanie w ratuszu z pełniącą obowiązki Burmistrza Miasta Pułtusk panią Dorotą Subdą i urzędnikami miejskimi. Podczas spotkania pani Burmistrz poinformowała uczniów o pracy urzędu, kompetencjach poszczególnych wydziałów oraz o sprawach, które można załatwić w Urzędzie Miasta. Urzędnicy opowiedzieli o dokonaniach samorządu gminy i miasta w czasie upływającej kadencji.          Młodzież miała również okazję do zadawania pytań, na które uzyskała kompetentne odpowiedzi. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze.                    

                                                                                                                                                                                                                          J. Opalka

BIP

Nasze LICEUM

Dziennik Librus

Biblioteka LICEUM

Bierzemy udział w programie

POLECANE strony

Licznik gości

Jesteś

Liczniki internetowe
osobą, która odwiedza naszą stronę.

Informacja

Serwis Internetowy
Liceum Ogólnokształcącego
im. Piotra Skargi w Pułtusku
wykorzystuje COOKIES

Kanał RSS