20181003 1209021

20 września w ramach obchodów Dni Patrona Pułtuska św. Mateusza odbyły się na stadionie miejskim zawody sportowe. W sztafecie 6 x 400 m wystartowała drużyna naszej szkoły w składzie: Karolina Gizińska( I A), Zuzanna Kamińska( II A,), Alicja Zawisza (III B), Aleksander Tadajewski (I D), Hubert Majewski (II C), Kacper Biesiekierski (III D), zdobywając II miejsce!  W indywidualnych biegach przełajowych dziewczęta startowały na dystansie 1000 m, a chłopcy – 1300 m. W punktacji ogólnej reprezentacja naszej szkoły zajęła I miejsce!

BIP

Nasze LICEUM

Dziennik Librus

Biblioteka LICEUM

Bierzemy udział w programie

POLECANE strony

Licznik gości

Jesteś

Liczniki internetowe
osobą, która odwiedza naszą stronę.

Informacja

Serwis Internetowy
Liceum Ogólnokształcącego
im. Piotra Skargi w Pułtusku
wykorzystuje COOKIES

Kanał RSS