Obraz 048

3 września rozpoczęliśmy rok szkolny 2018/19. Uroczystą inaugurację w szkole poprzedziła Msza święta w kościele św. Piotra i Pawła. Tym razem, w związku z budową sali sportowo-widowiskowej i boiska szkolnego, nie spotkaliśmy się wszyscy razem. Uczniowie klas drugich i trzecich rozpoczęli rok szkolny w klasach wraz z wychowawcami. Uczniowie klas pierwszych spotkali się w auli z p. dyrektor Barbarą Meredyk, p. wicedyrektor Beatą Czerniakowską – Koc, wychowawcami i nauczycielami. P. Dyrektor ciepło i serdecznie powitała nowych uczniów, życząc im powodzenia, sukcesów oraz realizowania zainteresowań i pasji w naszej szkole. Podniosłym elementem uroczystości było ślubowanie uczniów klas pierwszych.

 

BIP

Nasze LICEUM

Dziennik Librus

Biblioteka LICEUM

Bierzemy udział w programie

POLECANE strony

Licznik gości

Jesteś

Liczniki internetowe
osobą, która odwiedza naszą stronę.

Informacja

Serwis Internetowy
Liceum Ogólnokształcącego
im. Piotra Skargi w Pułtusku
wykorzystuje COOKIES

Kanał RSS