received 926909757468731 resized 20180215 114902122

   Uczniowie naszego Liceum nie tylko wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie           „Geo- Planeta”, ale mogą się pochwalić uzyskaniem bardzo dobrych wyników.                       W konkursie wzięło udział 29 uczniów. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a szczególnie Arturowi Kamińskiemu ( 3A) oraz Michałowi Chojnowskiemu ( 3B).                                   Zdobyli oni najlepsze wyniki w szkole. Artur Kamiński napisał test konkursowy niemal bezbłędnie i zajął 4 miejsce w kraju!                                                                                                Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły.                                                                                         

Szkolny Koordynator Konkursu: Renata Konarzewska                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

BIP

Nasze LICEUM

Dziennik Librus

Biblioteka LICEUM

Bierzemy udział w programie

POLECANE strony

Licznik gości

Jesteś

Liczniki internetowe
osobą, która odwiedza naszą stronę.

Informacja

Serwis Internetowy
Liceum Ogólnokształcącego
im. Piotra Skargi w Pułtusku
wykorzystuje COOKIES

Kanał RSS