IMG 20180111 103427 resized 20180111 104047666

           „Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu”, dlatego już po raz kolejny Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi w Pułtusku włączyło się w organizację akcji charytatywnej w ramach 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Społeczność szkolna jest niezwykle dumna, że  kolejny raz może być częścią tej wspaniałej akcji niosącej  pomoc. Celem tegorocznej zbiórki jest pozyskanie środków finansowych dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. W ramach 26 Finału WOŚP dnia 3 i 4 stycznia 2018r. odbyła się kwesta szkolna. W akcję aktywnie włączyli się uczniowie, nauczyciele oraz wszyscy pracownicy szkoły. Zbiórkę zorganizowała i przeprowadziła uczennica klasy IB (II) Alicja Jaskulska. Podczas akcji zebrano 229,72 zł. W dniu 14 stycznia 2018 r. na ulicach naszego miasta będziemy mogli spotkać następujących wolontariuszy z naszej szkoły:

1.JUSTYNA WITKOWSKA

2.ZUZANNA WALOCH

3.POLA WÓJTOWICZ

4.ILONA STOPKA

5.WIKTORIA WASIK

6.KAMIL CZECH

7.KAMIL SKOK

8.ZUZANNA BAJNO

9.ALICJA JASKULSKA

10.DANIEL WYREK

11.ZUZANNA CHARZYŃSKA

12.WIKTORIA DROBOT

13.JULIA ROZE

14.WIKTORIA KONARZEWSKA

15.KAMIL DANIELSKI

16. ANGELIKA WAWRYŁA

     Wolontariusze zostali poinformowani o zasadach bezpieczeństwa podczas 26 Finału WOŚP. Opiekunem wolontariuszy jest p. Małgorzata Dudyś.               

 

BIP

Nasze LICEUM

Dziennik Librus

Biblioteka LICEUM

Bierzemy udział w programie

POLECANE strony

Licznik gości

Jesteś

Liczniki internetowe
osobą, która odwiedza naszą stronę.

Informacja

Serwis Internetowy
Liceum Ogólnokształcącego
im. Piotra Skargi w Pułtusku
wykorzystuje COOKIES

Kanał RSS