IMG 20171220 095812 resized 20171222 084927637

Dnia 20 grudnia grupa młodzieży z klasy III A i III C pod opieką wychowawców     p.Renaty Konarzewskiej i p.Małgorzaty Dudyś wybrała się na wycieczkę do Muzeum Narodowego w Warszawie.Uczniowie uczestniczyli w bezpłatnej lekcji muzealnej, sfinansowanej przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.                           Zajęcia miały charakter interaktywny i warsztatowy. Uczniowie pracowali w grupach 5-cio osobowych przy pomocy tabletów, korzystając z aplikacji Muzeum Narodowego. Zadaniem młodzieży była interpretacja wybranego dzieła sztuki poprzez udzielenie odpowiedzi na pytania wcześniej przygotowane przez prowadzącą zajęcia,                a następnie zaprezentowanie odpowiedzi na forum grupy.

M. Dudyś