P1060968

      W tym roku Stypendium Prezesa Rady Ministrów w naszej szkole otrzymała Kinga Lesińska- uczennica klasy IIID. W roku szkolnym 2016/2017 Kinga uzyskała najwyższą średnią- 5,70 oraz zachowanie wzorowe. Jest to uczennica, która aktywnie działa społecznie - reprezentuje szkołę w poczcie sztandarowym, prowadzi konferansjerkę większości wydarzeń kulturalnych w szkole i środowisku lokalnym,      a także podejmuje działania o charakterze wolontariatu.                                              29.11.2017r.  w  Oranżerii Muzeum Romantyzmu w Opinogórze odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów.                                 Akty przyznania stypendiów w imieniu Prezesa Rady Ministrów wręczyli                  m.in Kierownik Delegatury MUW w Ciechanowie Krzysztof Bieńkowski, Mazowiecki Wicekurator Oświaty Andrzej Sosnowski i Poseł RP pani Anna Cicholska.              Gratulujmy Kindze i życzymy dalszych sukcesów.

 

BIP

Nasze LICEUM

Dziennik Librus

Biblioteka LICEUM

Bierzemy udział w programie

POLECANE strony

Licznik gości

Jesteś

Liczniki internetowe
osobą, która odwiedza naszą stronę.

Informacja

Serwis Internetowy
Liceum Ogólnokształcącego
im. Piotra Skargi w Pułtusku
wykorzystuje COOKIES

Kanał RSS