Orientacja i doradztwo zawodowe są ważnymi aspektami procesu wychowania. Służą wszechstronnemu rozwojowi osobowości młodego człowieka, który w trudnym okresie dorastania musi dokonać wielu ważnych dla siebie wyborów, m.in. właśnie wyboru drogi przyszłego kształcenia, wyboru zawodu oraz przyszłej pracy. By ułatwić naszym uczniom podjęcie tych ważnych życiowych decyzji, dn. 27.11.2017r.            dla młodzieży klas II zorganizowano zajęcia z doradcą zawodowym Powiatowego Urzędu Pracy w Pułtusku p. Agnieszką Wrzeszcz. Uczniowie mieli doskonałą okazję, by w oparciu o profesjonalne testy dokonać oceny indywidualnych predyspozycji zawodowych-swoich wiadomości, umiejętności, cech osobowości i charakteru. Podczas zajęć uczniowie zastanawiali się nad wartościami, jakie w pracy cenią sobie najbardziej, rozmawiali z doradcą na temat rynku pracy i poruszania się w świecie zawodów. Kolejne zajęcia warsztatowe z zakresu orientacji zawodowej odbędą się już wkrótce.                                                  

BIP

Nasze LICEUM

Dziennik Librus

Biblioteka LICEUM

Bierzemy udział w programie

POLECANE strony

Licznik gości

Jesteś

Liczniki internetowe
osobą, która odwiedza naszą stronę.

Informacja

Serwis Internetowy
Liceum Ogólnokształcącego
im. Piotra Skargi w Pułtusku
wykorzystuje COOKIES

Kanał RSS