P1060936    

     17 listopada uczniowie naszej szkoły pod opieką pani dyrektor Barbary Meredyk i pana Jacka Opalki odwiedzili Kancelarię Prezesa Rady Ministrów oraz siedzibę Sejmu RP. Młodzież miała niepowtarzalną okazję zobaczyć miejsce pracy Rządu oraz wcielić się, na chwilę, w rolę premiera, ministra lub rzecznika prasowego. W Kancelarii Premiera mogliśmy odwiedzić sale reprezentacyjne, gdzie odbywają się spotkania dyplomatyczne, miejsce, w którym członkowie gabinetu spotykają się z dziennikarzami, niezwykle ważny pokój, w którym co wtorek odbywa się posiedzenie Rządu i zapadają decyzje w sprawach naszego państwa oraz prywatne gabinety pani Premier Beaty Szydło i pana Ministra Henryka Kowalczyka. Na koniec młodzież wraz z opiekunami odwiedziła budynek Sejmu gdzie zwiedziła salę plenarną i sejmowe kuluary.

BIP

Nasze LICEUM

Dziennik Librus

Biblioteka LICEUM

Bierzemy udział w programie

POLECANE strony

Licznik gości

Jesteś

Liczniki internetowe
osobą, która odwiedza naszą stronę.

Informacja

Serwis Internetowy
Liceum Ogólnokształcącego
im. Piotra Skargi w Pułtusku
wykorzystuje COOKIES

Kanał RSS