W dniu 13.11.2017r. młodzież z nasze szkoły z klas IIA i IID pod opieką pana Jacka Opalki i pana Michała Czarneckiego odbyli wycieczkę do Muzeum Historii Żydów Polskich ,,Polin’’ w Warszawie. Przewodnicy w sposób profesjonalny              i niezwykle interesujący przez 3 godziny oprowadzali i opowiadali o historii, tradycjach, obyczajach diaspory żydowskiej żyjącej na ziemiach polskich od epoki średniowiecza do czasów obecnych. Uczniowie mogli również nabyć różnego typu produkty związane z tą mniejszością oraz skosztować specjałów kuchni żydowskiej

Jacek Opalka

 

BIP

Nasze LICEUM

Dziennik Librus

Biblioteka LICEUM

Bierzemy udział w programie

POLECANE strony

Licznik gości

Jesteś

Liczniki internetowe
osobą, która odwiedza naszą stronę.

Informacja

Serwis Internetowy
Liceum Ogólnokształcącego
im. Piotra Skargi w Pułtusku
wykorzystuje COOKIES

Kanał RSS