received 1183427831800197

Uczniowie LO przyjęli zaproszenie do wzięcia udziału w nagraniu czterech odcinków popularnego teleturnieju „Koło Fortuny”. Naszą szkołę reprezentowała klasa III C prawno-dziennikarska, pod opieką pani wicedyrektor Beaty Czerniakowskiej-Koc oraz pani Anny Miłoszewskiej. Nagranie miało miejsce 6 listopada 2017 roku w Studiu Nagrań ATM             w Warszawie. Uczniowie mieli możliwość obejrzeć jak wygląda praca na planie po drugiej stronie kamer telewizyjnych.

Zadaniem młodzieży było dopingowanie zawodników w grze. Uczniowie przekonali się, że aby powstało kilkanaście minut programu potrzeba kilkakrotnie dłuższego czasu przygotowań i zbiorowej pracy całego zespołu. Niezapomnianą pamiątką z wyjazdu są zdjęcia z ludźmi znanymi z telewizyjnego ekranu.