W dniach 16-17 października 2017r została przeprowadzona zbiórka środków finansowych, z której dochód przeznaczony będzie na cele statutowe PCK                 w Pułtusku, na zakup artykułów na paczki świąteczne- akcja „Czerwonokrzyska gwiazdka”  oraz na nagrody dla zwycięzców w konkursie „Najlepszy kwestarz”.

W kweście wzięła udział młodzież z klasy IB (II):

Zuzanna Bajno, Julia Kaliszewska, Alicja Jaskulska, Martyna Krupska, Zuzanna Przybysz, Angelika Wawryła, Daniel Wyrek, Łukasz Skoczylas.

Łącznie uczniowie zebrali 1734 złote.

Największą kwotę zebrały Zuzanna Bajno i Julia Kaliszewska.

Uczennice zostaną wyróżnione przez Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża dyplomami i nagrodami rzeczowymi.

Dorota Kowalska, opiekun szkolnego koła PCK